FITweb

ZPĚT

Brad Pitt (45): Svalnatý dietář

Kult štíhlosti se dnes dotýká i silnější poloviny lidstva. Také slavní herci, zpěváci a sportovci postávají se starostlivým výrazem na váze, počítají kalorie a úzkostlivě si přeměřují obvod pasu. Mnozí z nich se v dietách vyznají lépe než protřelé hollywoodské herečky!

Když se připravuje na roli, dodržuje přímo vzorný jídelníček. Jí šestkrát denně, některá jídla nahrazuje proteinovým koktejlem či tyčinkou. Co se týče sacharidů, dává přednost celozrnnému pečivu a rýžovým koláčkům. Ze zeleniny mu chutnají saláty. Z proteinů najdete v jeho stravě drůbeží maso, ryby, vejce a sýr cottage. Nebrání se ani experimentům - v dobách, kdy ještě žil s Jennifer Aniston, vyzkoušel Atkinsovu dietu. Kvůli filmu Klub rváčů se proměnil ve svalnatého sportovce. Podstoupil speciální program, během něhož procvičoval každý den jinou skupinu svalů. Působil poměrně mohutně, ale ve skutečnosti vážil jen 80 kg a měl jen 5-6 % tuku. Pro Trojskou válku přibral 5 kilo svalové hmoty a média pěla na jeho vysportované tělo ódy. Také přestal s kouřením a omezil konzumaci piva a chipsů. Jediné, co si odepřít prostě nedokázal, byly sladké smetanové koktejly.

20.8.2009 11:53 | Ilona Lužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.