FITweb

ZPĚT

Jak se zbavit nadbytečných kil a netrápit se hladem?

Komerční sdělení

Pokud máte za sebou už nějakou tu dietu, omezujete se v jídle a stále marně zápasíte s nadbytečnými kily a nevzhlednými „varhánky“, tak především pro vás je určen dietní program KetoDiet.

KetoDiet je unikátní dietní program, který spojuje účinnou proteinovou dietu s odborným online výživovým poradenstvím. Navíc je v rámci programu výrazně doporučeno jíst vybranou zeleninu v neomezeném množství – ať už syrovou, grilovanou či vařenou.

Základním produktem je 14 denní balíček BASIC, který obsahuje 70 proteinových jídel s jahodovou, karamelovou nebo vanilkovo-oříškovou příchutí. Jídla jsou obohacena o potřebné vitamíny, minerály, vlákninu a navíc i o Omega 3 a 6 esenciální mastné kyseliny, které pozitivně působí především na kardiovaskulární a nervový systém.

Na samém začátku diety jíte pravidelně 5x denně proteinová jídla KetoDiet a podle chuti je doplňujete vhodnou zeleninou. Výrazně tak omezíte všechny cukry a tuky a nastartujete tím proces „ketózy“, díky které dochází k úbytku hmotnosti.

Při hubnutí je nejdůležitějším faktorem především rozhodnutí, motivace, podpora okolí a dobrá rada, i proto je velkou výhodou programu KetoDiet bezplatné online výživové poradenství. Zkušení výživoví specialisté jsou připraveni vás podpořit, kdykoliv to budete potřebovat.

Výhody KetoDiet

• rychlý a trvalý úbytek váhy (cca 8 kg během jednoho měsíce) • úbytek kilogramů především na úkor tukové tkáně - svalová hmota je chráněna dodanými proteiny
• jednoduchá příprava / příjemná konzumace • v rámci hubnoucího programu výživový poradce ONLINE
• hlídač váhy WeightWatch, umožňující sledovat průběh hubnutí a komunikovat s výživovým specialistou
• absence pocitu hladu (důsledek hubnoucích procesů v těle)
• zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“) v důsledku nového metabolického nastavení organismu

Zbavte se svých nadbytečných kilogramů. Jednoduše začněte a my vám pomůžeme.
www.ketodiet.cz

24.10.2011 0:00 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.