FITweb

ZPĚT

Připravte se na párty s našimi triky

Čas večírků a společenských setkání je tady. Máme pro vás triky od profesionálů, jak si jednoduše upravit vlasy i poradit si s líčením.

Perfektní vlasy

1. SVŮDNÉ VLNY

Zvládnout držet v jedné ruce kulatý kartáč, ve druhé fén a docílit objemného účesu s krásnými vlnami je celkem obtížné. Když si však vezmete na pomoc automatický rotační kartáč, stačí vám k dokonalému vzhledu jen stisknout tlačítko.

Extra tip:

Pro rychlý objem nastříkejte sprej do vlasů, vyfénujte a upravte.

2. COP ZA 10 VTEŘIN

Máte moc krátké vlasy na to, abyste si mohla uplést cop? Připevněte si umělý. Vyberte si podobný odstín a sílu vlasů, které máte, a pak už jen stačí upevňovací klip.

3.RYCHLÝ DRDOL

„Vaše nepříliš husté vlasy vám nedovolují udělat si drdol? Použijte vycpávku,“ radí jedna z nejlepších českých kadeřnic Jana Burdová ze Studia Jana Burdová. Vlasy nejdříve stáhněte do culíku a protáhněte jím vycpávku. Jednotlivé prameny pak rozprostřete po obvodu vycpávky a pevně omotejte gumičkou.

4. DIAMANTOVÝ LESK

Oslnivý lesk ve vlasech umí vykouzlit fén s iontovou technologií.

„Nastavte ho na nejnižší stupeň a nechte ho pracovat, dokud nebudou vlasy suché. Povrch vlasů se tak uhladí a vlasy získají oslňující lesk,“ říká Nina Krajčo z kadeřnictví Bomton.

5. SPIRÁLA MÍSTO SPONEK

Spirálkou jednoduše nahradíte spoustu sponek.

Pružinka zakončená diamantem nebo perličkou váš účes zajímavě ozdobí. „Šroubujte s ní do středu drdůlku a dejte jednu shora a druhou zespodu,“ doporučuje Michaela Mašková z kadeřnického salonu Fabio Salsa.

Dokonalý make-up

1. PŘESNÁ LINKA

„Když spěcháte s očními linkami, raději zvolte krémově gelové složení, nejlépe tužky. Linka nezaschne hned a snadněji napravíte, když přetáhnete,“ doporučuje vizážista Pavel Bauer. „Na párty si dovolte linky s metalickým efektem, se stříbrnými nebo zlatými třpytkami a vytvořte s jejich pomocí rozzářený efekt v očích, který nezanikne ani za nalepenými řasami,“ radí.

Extra tip:

Práci s třpytivým líčením vám usnadní řasenka a linky v jednom. Stříbrný odstín si vyberte pro kovově zářivý lesk a zlatý třpyt pro hřejivý a jemnější pohled.

Řasenka a linky v jednom, VIP Gold a Sassy Silver, Sephora 340 Kč

2. OSLNIVÁ ZÁŘE

Zářivá pleť vypadá svěže, zvlášť ve světlech refl ektorů. Na matné make-upy a pudry proto během sezony večírků zapomeňte. „Naneste na pleť rozjasňující sérum nebo ho přimíchejte do svého make-upu,“ radí vizážista Zdeněk Fencl. Vaše pleť bude krásná a mladistvá.

3. PLEŤ BEZ CHYBIČKY

Velké póry v T-zóně překryjte průhledně hedvábným balzámem bez oleje. Nanášejte ho od středu obličeje směrem ven, a to buď na čistou lehce hydratovanou pokožku, nebo na make-up.

4. KRÁSNÉ OBOČÍ

Obočí dává výraz celému obličeji, a proto by mělo být perfektní.
Učešte ho směrem nahoru a do strany. „K doplnění chybějící barvy využijte vyschlou řasenkou a pro uhlazení vazelínu,“ radí Margarita Skřenková, vizážistka značky Maybelline. „Vyzkoušejte také gelovou řasenku s jemnými vlákny, která chybějící obočí doplní,“ dodává vizážistka značky L´Oreál Renata Zelniková.

5. BLÝSKNĚTE SE

Vyberte si gel nebo pudr se zlatými či stříbrnými třpytkami a rozhodně jím nešetřete. Naneste jej do výstřihu i do okolí očí. Váš pohled a tělo zahalené do závoje třpytek se tak odvážně rozzáří. Aby vám rozjasněná pleť se třpytkami vydržela celou noc, použijte podkladovou bázi.


Článek vyšel v časopise Dieta .

5.10.2018 1:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.