FITweb

ZPĚT

Buďte štíhlá do vánoc!

Vánoce se blíží a času je stále méně a méně. To však neznamená, že musíte vydat svou postavu napospas tukovým polštářkům a faldíkům. Připravili jsme pro vás speciální trénink na doma, takže se dejte s chutí do práce!

tále méně a méně. To však neznamená, že musíte vydat svou postavu napospas tukovým polštářkům a faldíkům. Připravili jsme pro vás speciální trénink na doma, s kterým procvičíte celé tělo během 30 minut. Cvičte alespoň čtyřikrát týdně a na štědrý den se budete moct pochlubit štíhlou postavou.


Tip 1: Hlídejte si, aby kolena a špičky směřovaly jedním směrem. Podřep provádějte jen do úrovně kolen, budete si šetřit klouby.

Tip 2: Sestavu můžete cvičit i rozděleně na dvě patnáctiminutovky. Ráno si dejte bříško, paže, záda a večer procvičte zbytek těla .


make-up: Mgr. Jarmila Trojanová, foceno v Accome Hotel Apartmens Juliš Prague, cvičí Renata Kubíková instruktorka World class club, oblečení Nike

27.1.2009 13:39 | aktualizováno 21.12.2009 16:08 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.