FITweb

ZPĚT

Ligu Žij pohybem čeká první závod roku a ZUMBA party

Třetí lednovou sobotu 15.1.20011 proběhne v Kongresovém centru v Praze první závod letošního ročníku aerobikové ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW.

Tato soutěž má celkem 4 kola, která vyvrcholí závěrečným finálovým kolem, které proběhne v červnu letošního roku. Závodu v aerobiku – pódiových skladbách se zúčastní na 120 týmů z celé republiky, což čítá na 1500 závodníků. Jedná se tak o největší nemistrovské závody v aerobiku v pódiových skladbách v ČR.

Tento rok je jako novinka zařazen doprovodný program, kterým bude ZUMBA PARTY. V plánu jsou celkem 4 hodiny plné tance, latinsko americké hudby, zábavy a dobré nálady. Zařazeny budou lekce ZUMBY, salsy, merengue, afrických tanců a dancehall pod vedením profesionálních lektorů, kterými jsou Renáta Mielniková (mistryně světa ve fitness aerobiku), Pavel Sirotek (mistr světa ve sportovním aerobiku) a Eva Severinová (finalistka ME v salse). ZUMBA PARTY bude probíhat ve foyer Kongresového centra.

Čeká Vás on-line přenos z celého závodu, exhibiční vystoupení skupiny CHEBEJET, SMS hlasování o nejlepší tým, ZUMBA PARTY, MASKOT kozlík + speciální nástup všech dětí, moderátor Jindra Karas. Pro závodníky jsou připraveny hodnotné ceny i profesionální fotografie z akce.

Jednotlivé týmy budou hodnotit či komentovat tři skupiny rozhodčích: vyškolení rozhodčí z řad trenérů, profesionální rozhodčí, a tzv. komentující rozhodčí z řad celebrit, kterými budou Veronika Freimanová, která je zároveň patronkou celé akce, Markéta Majerová, Bára Hlaváčová z TV Prima. Celým dnem bude provázet moderátor Jindra Karas. Nejhezčí sestavu každého bloku budou mít možnost vybrat diváci prostřednictvím sms hlasování. Zájemci také mohou závody sledovat v přímém přenosu přes internet a to na stránkách www.zijpohybem.cz.

V rámci ligy ŽIJ POHYBEM se letos uskuteční ještě 3 závody - v dubnu, v květnu a červnové finále. Kompletní výsledky, fotografie a další informace o lize ŽIJ POHYBEM jsou k dispozici na www.zijpohybem.cz.

12.1.2011 10:42 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. betyy

  betyy zumba je super !! ;-)

  Čtvrtek 19:01

 2. Marcela85

  Marcela85 Taky mi zumba učarovala ;-)

  Pátek 06:56

 3. Markéta Křížová

  Markéta Křížová Já šla poprvé včera,sice na začátek nic moc,ale chce to čas,jinak cvičím i walking a step aerobik a to je o něčem úplně jiném. :-)

  Pátek 11:57

 4. Madayka

  Madayka Už jsem párkrát na zumbě byla, paráda... Tak jsem si jí pořídila i na DVD doma a tuhle zkusil (sice jen trošku) i manžel.. prostě je to fakt nakažlivé... :-D

  Pátek 13:28

 5. Dagmar V

  Dagmar V ahojky, můžete někdo poradit jak vyhnat z těla vnitřní tuky cvičením? Něco vyzkoušeného . Díky předem

  Neděle 19:42

 6. AlenaGroger

  AlenaGroger Jó Zumba! V televizi pořád běží reklamy na DVD se Zumbou, lidi tam říkají, jak zhubli 18, 20 kilo, jak z velikosti L najednou mají velikost XS. Co je na tom vlastně pravdy? Já chodím na Zumbu 2 - 4 týdně, jak kdy je čas, už asi 3 měsíce a nic... ! Kde je chyba? :'( Hubnete se Zumbou?

  Čtvrtek 11:04

 7. anamor30

  anamor30 Ahojky já chodím na Zumbu 4měsíce a k tomu běhám za tu dobu jsem shodila 9,5kg a docela lehce tak prima den a vydrž

  Pondělí 13:53

 8. Lena we

  Lena we Ahojky všichni. Když jsem všude četla jak je zumba super nedalo mi to a musela jsem ji taky zkusit. Včera jsem byla na první hodině. Sice jsem si připadala jako když šlapu zelí :-) ,ale líbilo se mi to a příště půjdu zas. Nejvíc se mi líbili písničky na které jsme tancovali. Mějte se a zumbu doporučuju všum ;-)

  Úterý 10:40

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.