FITweb

ZPĚT

Nevíte, jak na nadbytečná kila? Zkuste salonní hubnutí!

Rozhodla jste se se začátkem nového roku začít se shazováním svých nadbytečných kil? Kromě diety a pravidelného cvičení můžete do svého hubnoucího režimu zařadit také návštěvu kosmetického salonu.

m nového roku začít se shazováním svých nadbytečných kil? Kromě diety a pravidelného cvičení můžete do svého hubnoucího režimu zařadit také návštěvu kosmetického salonu a vybrat si tělové ošetření, které vaše hubnoucí snažení ještě podpoří.

VOŇAVÁ PÉČE

Zpevnit pokožku a eliminovat celulitidu můžete také prostřednictvím „ručního pohonu“, tedy prostřednictvím tělového ošetření s kosmetikou Clarins. Peeling těla zbaví pokožku suchých šupinek, prokrví ji a tak ji připraví na příjem účinných a pečujících látek. Následující masáž přípravky, které cíleně působí na problematické partie, přispívá ke zpevnění podpůrných tkání, podpoří lymfatický a krevní oběh a zároveň povzbudí uvolňování přebytečných tuků. Z těla se tak odplaví nejen zadržovaná voda a toxické látky, ale celkově se budete cítit lehčí a pokožka bude nejen pevnější, ale zároveň příjemně provoněná. KAM ZAJÍT: Parfumerie a kosmetický salon Visage for Stars, V Celnici 4, Praha 1, tel. 224 224 447 Tip: Počítejte s tím, že se centimetrů ani kilogramů nadbytečných nezbavíte po jednom zábalu nebo masáži. Naplánujte si proto kúr více zeštíhlujících a věřte, že se výsledky dostaví.

TROJITÉ HUBNUTÍ

Zhubnout, zbavit tělo přebytečného tuku a zároveň zpevnit problematické partie vám zabere spoustu času a musíte být dostatečně trpělivá, ale výsledek určitě stojí za to. Ideální je se zaměřit na konkrétní partii těla a pracovat na jejím zeštíhlení. Kosmetické ošetření systémem Oxifat+ si poradí s vaším nadbytečným tukem. Jeho výhodou je, že si sama můžete vybrat, zda chcete pomocí tohoto výkonného myostimulátoru hubnout, přeměnit tuk ve svalovou hmotu, anebo zformovat a zpevnit tělo.

KAM ZAJÍT: Salon Miracle Beauty Spa, Residence Classis, Na Michovkách I/707, Průhonice, tel. 255 709 422, www.miraclespa.cz

Síla minerálů
Remineralizační a zpevňující zábal s kosmetikou GERnétic vyživuje, zjemňuje pokožku a zpevňuje ochablou pokožku, navíc působí i na celulitidu, kterou postupně vyhlazuje. Má regenerační účinky a to ocení nejen vaše pokožka, ale i duše, protože si při takovém zábalu odpočinete a načerpáte energii. Zábal posiluje krevní oběh, obsahuje aktivní látky z rostlinných výtažků lípy a levandule, vitaminy B1, B2, B6, E a důležité minerální soli - síru, hořčík, železo, měď, fosfor a mleté otruby. Zpevňuje pokožku a napomáhá účinnému vyhlazení celulitidy. KAM ZAJÍT: Salon GERnétic, Slánská 381/10, Praha 6-Řepy, tel. 235 325 659, www.gernetic.cz

tuky v pohybu

Pokud vás trápí nadměrné tukové polštáře uložené na břiše, bocích či stehnech, pak je pro vás vhodná nová hubnoucí multidrenážní technologie UltraContour - selektivní lékařská lipolýza. Ta prostřednictvím ultrazvukových vln lokálně útočí na uložené tukové zásoby, jemně je „rozpohybuje“ a postupně je rozpouští. Zároveň působí na lymfatický systém, který rozproudí, a tělo se tak lépe zbavuje toxických látek uložených v podkoží a postupně můžete počítat ztracené centimetry z obvodu kolem pasu či boků.

KAM ZAJÍT: Oblastní nemocnice Kladno, Niederleho pavilon, Vančurova 1548, Kladno, tel. 312 243 209

26.1.2009 13:35 | aktualizováno 21.12.2009 16:09 | Jana Knaislová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.