FITweb

ZPĚT

Běháte? Porovnejte své výkony s běžci charitativního projektu!

První týden běhání mají za sebou běžci týmů MasterCard, OC Letňany – Tesco a Mladé fronty.

Tyto firmy se rozhodly podpořit Olivovu dětskou léčebnu v Říčanech u Prahy, kde se léčí děti s obezitou, onemocněním respiračního a pohybového ústrojí a dalšími problémy.

Projekt má název Běh Mladé fronty a jeho patronem se stal známý ultramaratonec, běžecký guru Miloš Škorpil. Kromě hodnocení výkonů bude poskytovat také rady všem začátečníkům i pokročilým běžcům. Postupně je budete nacházet na webu www.behmf.cz.

Po prvním týdnu mají všichni běžci dohromady na kontě více než 600 km. Nejlepší výkon zatím předvedla Magda z týmu Mladé fronty. Naběhala úctyhodných 71 km.

K běžcům se přidaly také děti z Olivovy léčebny. Běhá jich celkem 15, takže součet jejich výkonů výrazně přispěje k výši částky, kterou v rámci projektu získají.

Výkony běžců, informace o projektu a další zajímavosti najdete na www.behmf.cz

Sportovní oblečení poskytla účastníkům projektu společnost ALLSTAR, oficiální prodejce americké sportovní značky Under Armour. Vám, čtenářům Fitwebu nabízí 10 % slevu ve svém e-shopu: Allstarshop.cz. Slevu získáte, když při nákupu zadáte kód: BEHMF. Navštívíte-li kamennou prodejnu, můžete využít 15 % slevu. Stačí uvést „Běh MF“.

19.10.2015 13:06 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.