FITweb

ZPĚT

Úsměv, prosím

Abyste se mohli bez starostí smát, pečujte o své zuby každý den. Základními zásadami jsou správný kartáček, vhodná zubní pasta a čištění alespoň dvakrát denně.

Sensodyne Sensitive Medium, 96 Kč, kartáček s jemnými vlákny na šetrné čištění citlivých zubů s obnaženými zubními krčky. Štětinky mají zaoblené konce, aby nedráždily dásně.

Swissdent Profi, Colours Black & Red, Soft-Medium, 79 Kč, s malou hlavicí, která se snadno dostane do špatně čistitelných míst. Vlákna zastřihnutá do tvaru lžíce kopírují tvar každého zubu. GUM

SensiVital Ultra Soft, 80 Kč, vhodný pro péči o citlivé zuby a dásně. Ultra jemná vlákna jsou ve dvou délkách. Kratší vlákna čistí zubní sklovinu, delší proniknou do mezizubních prostor.

TePe Implant Care, 100 Kč, je kartáček pro čištění implantátů. Speciální zahnutí usnadňuje přístup k implantátu ze strany jazyka.

GUM Silhouette, Medium Compact, 79 Kč, nejmenší kartáček dosáhne i na nedostupná místa. Vlákna ve svazku jsou zastřižena do tvaru jehlanu, tak vyčistí kousací plochy zubů s hrbolky.

TePe Graphic Soft, 65 Kč, měkký kartáček pro jemné čištění s kónickým tvarem hlavice pro lepší čištění stoliček. Pomocí horké vody lze krk kartáčku ohnout do požadovaného tvaru.

GUM End - Tuft Soft, 65 Kč, je velmi malý zubní kartáček vhodný na čištění těžko dostupných míst. Díky zastřižení vláken do špičky se lehce dostane do mezizubních prostor.

Elmex Sensitive Extra Soft, 95 Kč, je extra jemný zubní kartáček pro šetrné čištění obnažených zubních krčků a citlivých zubů, navíc má prodloužená vlákna pro čištění mezizubních prostor.

GUM SensiVital gelová zubní pasta, 75 ml, 120 Kč, pro citlivé zuby s ustupujícími dásněmi. Působí proti bolesti a revitalizuje dásně.

Dentolis, Dentifrice Reminéralisant, 75 ml, Cattier, 187 Kč, pasta s jílem a propolisem, která má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Swissdent Extreme Whitening Toothpaste, 50 ml, 340 Kč, je bělicí zubní pasta. Odstraňuje výrazné zbarvení. Pro kuřáky a milovníky kávy.

RetarDEX proti špatnému dechu s fluoridy, 75 ml, 359 Kč, ničí zubní plak a bakterie způsobující zápach. Je vhodná na citlivé zuby.

Blanx Med Delicate Gums, 100 ml, 320 Kč, je zubní pasta s bělicím účinkem pro citlivé dásně. Extrakt z yuca very působí protizánětlivě a zklidňuje. Rembrandt Plus, 50 ml, 340 Kč, je mentolová pasta s bělicími účinky.

Peroxidová složka pomáhá předcházet ztmavnutí zubů a udržuje je bělejší. BioRepair Total Night Protection, 75 ml, 150 Kč, je speciální zubní pasta, která pečuje o citlivé zuby a remineralizuje je během noci.

O autorovi| Připravila: Alžběta Vraná

12.4.2011 9:31 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. danmaria

  danmaria Díky za radu :-[

  Úterý 10:14

 2. Radulii

  Radulii tobych se k tomu ještě musela dokopat:D jednou denně ok ale večer si pak řeknu tak už nesmím jíst už mám vyčištěný zuby ajsut si něco dám i o pulnoci proto sije radši nečistím a nežeru:D:D

  Úterý 10:55

 3. Zamillka

  Zamillka Já zoubky čistím i 3x denně :-), ale, kdyby ta pasta nebyla tak drahá :-)

  Úterý 12:45

 4. Trixi

  Trixi Curaprox kefka, curaprox medzizubne kartacky a pasta s mikrogranulami a este ustna voda. A k tomu Orbit bez cukru a zubky ako perlicky 8-) 8-) 8-)

  Úterý 14:19

 5. Ad.dulka

  Ad.dulka Curaprox je nejlepší kartáček, opravdu ;-)

  Úterý 20:14

 6. mamina

  mamina ahoj prave jsem se tu zaregistrovala a nemam zdani o co tu jde muzete mne tu zasvetit? :-)

  Úterý 22:39

 7. danmaria

  danmaria Je to stránka pro hubnutí, i já zde jsem teprve 3 dny, začínám trochu chápat a psát co denně sním. Pak uvidím, ozvi se a zítra opět napíčí Hanka :-[

  Úterý 22:44

 8. mamina

  mamina děkuji ti moc zítra se určítě ozvu

  Úterý 22:59

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.