FITweb

ZPĚT

Dietní novinky

Chcete hubnout a spoléháte na pomoc doplňků stravy? S blížícím se „plavkovým“ obdobím se lékárny těmito přípravky, které slibují štíhlejší postavu, právě zásobují. DIETA vám přináší hned tři novinky.

NEXTRIN 24 HODIN

Co umí: Denní kapsle zrychlují metabolismus, odbourávají podkožní tuk, omezují hlad a mají silné povzbuzující účinky. Noční kapsle během noci zvyšují pocit nasycení, blokují ukládání tuku, podporují pročišťování organismu a pečují o pokožku, kterou udržují hladkou a pružnou. Bonus: Kombinace denních a nočních kapslí bojuje proti tukům celý den i noc.

SILUETAN

Co umí: Látky v něm obsažené působí přímo na zásobní tukové buňky a podílejí se na jejich rozkladu. Zároveň stimulují organismus k větším energetickým výdajům.

Bonus: Součástí preparátu je i konjugovaná kyselina linolová (C. L. A.), jež zamezuje opětovnému ukládání tuku, a tím zabraňuje nepříjemnému jojo efektu. Díky ní se odbourávají tukové zásoby a nikoli svalová hmota, čímž přispívá k modelaci štíhlé postavy.

EBS (ENERGY BODY STYLING)

Co umí: Tento přírodní produkt pomáhá s formováním postavy, především u problematických částí těla (hýždě, břicho, stehna). Bonus: Na webových stránkách www.nebudrosol.cz najdete tipy na cvičení i stravu od odborníka na výživu ing. Petra Havlíčka.

RÁNO PLNÉ VITAMINŮ

Léto je ideálním obdobím na přípravu čerstvých šťáv, kdy je spousta ovoce i zeleniny. Chceteli si šťávy doma připravovat denně, pořiďte si kvalitní odšťavňovač, který zvládne i tvrdší plody. Praktický je L'Equip Mini s patentovaným systémem na odstraňování vlákniny ze separačního koše. Vláknina odletuje otvorem v horním krytu do zásobníku a umožňuje souvislé odšťavňování bez neustálého vyprazdňování rotačního sítka.

Odšťavňování je rychlé a i velkou dávku džusu připravíte za pár minut. Vydatnější šťáva nahradí snídani, pokud jste na dietě, dejte přednost zeleninovým džusům a méně kalorickému ovoci. Cena odšťavňovače je 6980 Kč, k dostání je na www.odstavnovace.cz

VOŇAVÝ A KŘUPAVÝ

Co očekáváte od chleba, když si ho jdete koupit? Aby byl měkký, křupavý a voněl jako čerstvě upečený. A na to se můžete těšit dvojnásob, když si takový chléb upečete sami doma. Ať už v klasické troubě, nebo v domácí pekárně na chleba. Nyní jsou k dostání nové směsi na domácí chléb Vitalco, takže si můžete vybrat, jaký chléb si chcete upéct. Záleží na vás, zda máte chuť na dýňový, kmínový, slunečnicový nebo třeba vícezrnný. Domácí směsi Vitalco neobsahují chemická barviva ani konzervanty, zato jsou bohaté na nutraceutika, tedy látky s významným a prokázaným zdravotně-preventivním účinkem.

30.6.2008 22:13 | red

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.