FITweb

ZPĚT

Rihanna

Mladičká zpěvačka s křivkami gazely na první pohled působí, jako by se nemusela o svou postavu starat. Ve skutečnosti pitvá svůj jídelníček do nejmenších detailů a na svém trenérovi je přímo závislá.

POSEDLOST TRENÉREM

Rihanna nedá bez osobního trenéra ani ránu. „S ním cvičím každý den, ale samotnou by mě to nebavilo. Potřebuju někoho, kdo mě povzbuzuje.“ Nejdůležitější složkou jejího cvičení je běh na běžeckém pásu a posilování. „Když k tomu ještě držím dietu, kila jdou dolů rychleji,“ prozrazuje. Nejvíc cvičí těsně před koncertem nebo turné, na pódiu totiž nosí upnuté kostýmy, které nemilosrdně odhalí každé deko tuku navíc.

MÓDNÍ INVAZE

Půvabná zpěvačka, která má své zkušenosti s modelingem, fušuje i do světa módy. Protože se jeden z jejích hitů jmenuje Umbrella, v českém překladu Deštník, pustila se nejdříve do módních doplňků a své jméno propůjčila řadě deštníků. Teď se chystá postoupit dál a pustit do světa vlastní módní řadu. Už prozradila, že by se mělo jednat o spodní prádlo. V této oblasti se jí už podařilo vymyslet jeden zlepšovák. Jednou prozradila, že pod šaty, pod které se nenosí podprsenka, nosí bradavky přelepené náplastí. Díky tomu jí pak nehrozí žádný společenský trapas.

NEPŘÁTELÉ JMÉNEM SACHARIDY

„Sacharidy jsou moji nepřátelé, obzvlášť na konci dne. Když jsem se ale snažila úplně je vypustit, cítila jsem se slabá,“ prohlašuje. Dobře ví, že by měla jíst každé tři hodiny, ale někdy, během pracovně nabitého období, se k tomu dostane jen dvakrát denně. Její jídelníček je založený hlavně na bílkovinách, a to zejména ve formě ryb a vajec. Má ráda exotické ovoce, ale do zeleniny, která jí nechutná, se musí tak trochu nutit.

Nohy a zadeček Její konfekční velikost se mění i o několik čísel podle toho, jaký je zrovna její dietní a cvičební plán. I ona má své slabé stránky, které se snaží doladit k naprosté dokonalosti. „Pracuju na tom, abych měla dokonalý zadeček. Díky tomu vypadá oblečení skvěle a navíc se líbím klukům.“ Za nejproblematičtější část svého těla naopak považuje své nohy. „Každý by měl rád dokonalé nohy a já jsem na tom podobně. Hodně posiluju, ale nerada bych měla lýtka jako zápasník.“ —-

RIHANNIN JÍDELNÍČEK

Snídaně – vaječné bílky, kousek ananasu a horká voda s citronem

Oběd – makrela s brambory

Svačina – sušenky s trochou nízkokalorického čedaru

Večeře – losos se zeleninou

15.6.2009 16:02 | Ilona Laužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.