FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 2.4.2009

S jídelníčkem od Ing.Havlíčka jsem spokojená, je rozumný a dodržovatelný :) Mám radost, že nehladovím a taky mi vyhovuje, že můžu jíst prakticky vše, na co mám chuť, ať už je to během 6ti dní "dietních", nebo během jednoho dne v týdnu bez diety.

Dobrý den,Pobavilo mě, když jsem četla, že den bez diety nemám brát jako uvolnění k „obžerství“ - no to přece dá rozum! - jenže můj včerejší den byl den bez diety a protože umím přiznat i nezdary, byl to i den čokoládového obžerství. Padla celá Studentská pečeť. Kdo by odolal čokoládě a višním?? Ale psychicky jsem si to moc užila a dnes nemám problém začít zase hezky, vzorně a naprosto bez chuti na čokoládu :) Taky díky tomu, že dávám větší pozor na to, abych jedla, tedy na pravidelnost, abych tu svačinku zdolala alespoň po pár kousnutích, se cítím lépe a určitě i díky pohybu. Takže zatím pěju chválu a děkuju. Zdravím vás všechny a přeji krásný den!!!Luci Romancová

2.4.2009 16:26 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.