FITweb

ZPĚT

Cher královnou plastických chirurgů

Plastické operace jsou u celebrit běžné, jako je pro nás návštěva zubaře. Kvůli vidině sexy vzhledu podstupují řadu procedur. Pravidelnou přispěvatelkou do kapes plastických chirurgů byla a stále je americká diva Cher.

Výčet všech operací, které podstoupila, je téměř nekonečný - zmenšení prsů, úpravu nosu neboli rinoplastiku, odsátí tuku na břiše a několik dalších liposukcí, zvednutí a vytvarování zadečku nebo face-lifting. Cher se tím však nijak netají a otevřeně přiznává, že je jako chodící reklama na výkony plastických chirurgů. Popírá však, že by si nechala odstranit poslední volná žebra, aby vypadala štíhlejší v pase. „To je naprostý nesmysl. Je to navíc téměř nemožné. Když jsem tento drb slyšela poprvé, říkala jsem si, že tomu snad ani nikdo nemůže věřit.

Stejné je to s mými vystouplými lícními kostmi. Mám je odjakživa výraznější, což dokazují i mé fotky z dětství. Není tedy pravda, že bych si do tváří nechala dát umělé implantáty,“ brání se Cher. A proč si zmenšila prsy?

Zpěvačka tvrdí, že po narození dcery Chastity bylo její poprsí mnohem větší a ona se nedokázala smířit s tím, že již není tak pevné jako předtím. První operací, kterou kdy podstoupila, byla rinoplastika a stalo se tak poté, co se Cher uviděla na filmovém plátně.

„Dívala jsem se sama na sebe a viděla jsem jen obrovský nos.“ Jaká další omlazovací procedura čeká zpěvačku nyní? „Chci si nechat laserem odstranit několik tetování, která se mi již nelíbí a nevyjadřují pro mne nic podstatného. Na mladé kůži navíc vypadá tetování mnohem lépe než v padesáti,“ vysvětluje svoje rozhodnutí Cher.

*

Tip: Plastické operace nejsou všemocné. Tuk lze odsát, ale postavu musíte vytvarovat cvičením. Cher sází na pilates a jógu.

Rada na závěr:
Pokud právě zvažujete podstoupení plastické operace, neunáhlete svoje rozhodnutí. Mohli byste toho litovat stejně jako některé celebrity - viz Pamela Andersonová, která si nyní nechala zmenšit svoje několikrát zvětšovaná prsa.**

30.6.2008 22:15 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.