FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 20.4.2009

Minulý týden jsem byla hodně pracovně na cestách, a tak jsem si vyzkoušela, jak se dodržuje stravovací plán v terénu. Docela to jde, ale je potřeba doma si dopředu nachystat všechno jídlo do krabiček a hlavně si pak najít čas na to ho ve správnou dobu sníst. Občas se mi to povedlo, občas se mi intervaly mezi jídly trochu protáhly.

Ahoj všem,

Taky jsem měla první krizi (to mám za to, že jsem se radovala, že nepřichází). V jednu chvíli jsem měla pocit, že už nikdy nechci vidět ani šunku ani maso. Chybí mi bezmasé obědy a večeře a zdá se mi, že tolik masa, co jsem snědla za ty tři týdny, jsem předtím snědla za tři měsíce:-) Jinak se mi ale daří dobře a nemůžu si vynachválit cvičení v Centru pro formování postavy. Zvlášť VacuShape mě uchvátil. Za dva týdny mám, i díky stravě, úbytek 9 cm přes boky a 6 v pase a mám o jedno číslo menší konfekční velikost. Na kilech to sice zatím nijak výrazně nevidím, ale to asi není podstatné. Takže spokojenost.

Čtvrtek, 9.4.2009

Monča

20.4.2009 14:49 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.