FITweb

ZPĚT

Tiffany Darwish (37)

Americká zpěvačka. Je vdaná za umělce Bulmara Garciu, v roce 2002 se jim narodil syn Elijah. Svou postavu si udržuje sportem.

Americká zpěvačka * Je vdaná za umělce Bulmara Garciu, v roce 2002 se jim narodil syn Elijah. * Svou postavu si udržuje sportem. Leze po horách, jezdí na kajaku, kalorie spaluje ve fitnessu a občas chodí také na hodiny pilates.

Tiffany hubne za pomoci tukožroutské diety, která dovoluje jíst takřka cokoli, ale jen v malém množství. Jsou jen dvě výjimky, které nesmějí na její talíř — bílý chléb a brambory.

SNÍDANĚ

banán a miska cereálií

SVAČINA

trs hroznového vína

OBĚD

chřest s citronem a plátek rybího masa

SVAČINA

hrstička nesolených mandlí

VEČEŘE

ryba, brokolice a hnědá rýže —-

NÁZOR ODBORNÍKA

Jídelníček odpovídá klasickým nízkotučným dietám, kde je nedostatek tuků vyvážen vyšším příjmem sacharidů (ovoce, cereálie), což může vést k častým pocitům hladu. Je nutné, aby hlavní jídla i svačiny byly složeny z plnohodnotných bílkovin a složených sacharidů ve správném poměru. Doporučujeme zkusit rostlinné bílkoviny – sójové produkty či luštěniny.

15.6.2009 16:01 | ILONA LAUŽANSKÁ,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.