FITweb

ZPĚT

Beyonce a "sirupová dieta"

Populární zpěvačka a herečka s čokoládovou pletí proslula štíhlou, ale žensky zaoblenou postavou. Jak se jí daří udržovat rovnováhu mezi dnešním ideálem krásy a přirozenými křivkami?

10 KILO ZA 6 DNÍ

Herečka musela srazit svou váhu na minimum kvůli roli v muzikálu Dreamgrils. Dosáhla toho takzvanou sirupovou dietou, při které se popíjí speciální limonáda. Výsledkem byl sice úbytek váhy o deset kilogramů za pouhých šest dní, ale na druhé straně i ostrá kritika dietologů. Po pár dnech této diety by se mohla ocitnout v nemocnici, limonáda totiž neobsahuje dostatek výživných látek. „Rozhodně bych nikomu tak radikální dietu nedoporučila, obzvlášť pokud není pod lékařským dohledem. Já jsem to dělala jen kvůli filmu,“ uvádí to na pravou míru herečka.

ŠÍLENÉ DIETY

Šušká se o ní, že to občas s dietami až přehání. Některé americké časopisy popisují její jídelníček v dobách nejostřejších diet slovy „pár plátků rajčete a okurky“.„Novináři přehánějí,“ brání se těmto zprávám vehementně Beyoncé, „takhle bych se kvůli figuře nikdy netrápila.“

CVIČIT, CVIČIT A JEŠTĚ JEDNOU CVIČIT

„Já prostě nemám štíhlou postavu od přírody, musím kvůli tomu dřít,“ přiznává diva. V období, kdy se snaží shodit pár kilogramů, cvičí prý každý den. A jakmile zahřeší a dopřeje si o něco víc sladkostí než obvykle, hned svůj trénink o něco protáhne.

ZDRAVÉ SNÍDANĚ

Když už si tato disciplinovaná kráska trochu popustí uzdu, jde o sladké snídaně. Beyoncé totiž pochází z jihu, kde se tradičně snídá nasladko. Jakmile však drží dietu, snaží se nahradit je nízkotučnými jogurty a ovocem. Jinak si potrpí na to, aby jí stravu připravoval její osobní kuchař přímo na míru.


Limonáda na sirupovou dietu podle Beyoncé

1 hrnek citronové šťávy, 1 hrnek javorového sirupu, 1 lžička cayenského pepře, 3 litry vody Zamíchejte a pijte 8-12 sklenic denně.

30.6.2008 22:12 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.